דרושים הייטק

9 פוסטים

דרושים הייטק

כל התחום של דרושים הייטק הינו תחום רחב מאוד, בתחום ההייטק תהליך גיוס עובדים הינו תהליך ארוך ומורכב מאוד, תהליך המתחיל מאיתור של המועמדים המתאימים למשרות עבורן החברה מגייסת, סינון של כל קורות החיים שהתקבלו, ראיונות טלפוניים, זימונים לראיונות עבודה, מבדקים פסיכולוגיים ופסיכוטכניים שונים, מבחני ידע ועוד סינונים כאלו ואחרים עד לבחירת המועמדים המתאימים. גם לאחר הבחירה, ישנו תהליך של ניהול משא ומתן על השכר ותנאי העבודה כך שבסופו של דבר מדובר בנושא מורכב מאוד אשר בו מעורבים הרבה מאוד גורמים שונים.

התפקיד של חברות השמה להייטק

בניגוד למה שרבים חושבים, התפקיד של חברת השמה בתחום ההייטק הוא לא רק לפרסם משרות דרושים הייטק. בתחום הדרושים להייטק לחברות ההשמה ישנו תפקיד חשוב מאוד – הן מחזיקות מאגר איכותי של מועמדים וכך יכולות לסייע לחברות ההייטק למצוא מועמדים טובים בקלות רבה יותר. הן מומחיות בסינון של קורות חיים ואיתור המועמדים המתאימים לכל משרה, הן מסייעות ביצירת התאמה מלאה ומדוייקת בין המועמדים לבין החברה המגייסת וכן מסייעת למועמדים בתהליך וכך הופכת אותו להרבה יותר פשוט וקל עבורם.

לכן היום רבים כבר נוטשים את מודעות הדרושים להייטק באתרי הדרושים והמאגרים השונים ופונים ישירות אל חברות ההשמה אשר יכולות להעניק להם יתרונות רבים.

טיפ חשוב למחפשי עבודה

אם אתם מחפשים עבודה בהייטק, וקוראים מודעות דרושים הייטק, חשוב מאוד שתשימו לב לפרטים הקטנים.

בתחום ההייטק, הרבה יותר מתחומי עיסוק אחרים, ישנה חשיבות גדולה לפרטים הקטנים, ואין "עיגול פינות". אם אתם לא עונים לדרישות של המשרה בצורה מלאה, אל תבזבזו את הזמן שלכם או של החברה המגייסת בכך שתשלחו קורות חיים למשרה הזו.

הקפידו לקרוא היטב את הדרישות של המשרה ושלחו קורות חיים רק למשרות אשר אתם עונים על הדרישות שלהן במאת האחוזים.

כך תהיו בטוחים כי באמת יתייחסו לקורות החיים שלכם בחברה המגייסת, ויתייחסו אליכם ברצינות ובצורה מקצועית, בין אם זה עבור המשרה עבורה שלחתם את קורות החיים, או עבור משרות אחרות באותה חברה בעתיד.