למה חשוב לקרוא היטב מודעות דרושים הייטק לפני שליחת קורות חיים?

למה חשוב לקרוא היטב מודעות דרושים הייטק לפני שליחת קורות חיים?

מחפשים עבודה בהייטק? אם כן, אחד הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לבצע לפני שאתם שולחים קורות חיים למשרות השונות, הוא לקרוא היטב את מודעת הדרושים. שלא כמו בתחומים אחרים, בעולם ההייטק לא מתפשרים והמועמדים עוברים סינון רציני מאוד לפני הזמנה לראיון עבודה וכמובן, לפני הקבלה לעבודה, ושליחה של קורות חיים למשרות שכלל לא מתאימות למה שאתם מציעים, לא רק לא נכונה, אלא גם תפגע בכם מאוד.

למה? מדוע כל כך חשוב לבחון כל פרט במודעת דרושים הייטק ולשלוח קורות חיים רק אם אתם עונים במאת האחוזים על הדרישות של המשרה? קראו את המאמר עד תומו ותמצאו את התשובה.

תסכול אישי וייאוש

אחד הדברים הקשים ביותר בתקופת חיפוש עבודה הינו הזמן, במיוחד עבור מחפשי עבודה אשר אינם עובדים בשום מקום אחר באותו הזמן, וזקוקים מאוד לעבודה הזו. העובדה שאתם שולחים קורות חיים לאלפי משרות שונות, אך לא זוכים לקבל טלפונים חזרה מהחברות המגייסות, הינה עובדה שיכולה לגרום לייאוש רב מאוד, לתסכול מצטבר שישפיע על ראיונות העבודה שכן תקבלו או יגרום לכם להנמיך ציפיות ולבחור עבודה שכלל לא מתאימה למה שבאמת מגיע לכם ומה שאתם ראויים לו.

לכן, במקום לשלוח אלפי קורות חיים למשרות שכלל לא מתאימות לכם, או שאתם לא מתאימים להן, קראו היטב את הדרישות של המשרה ואת תנאי העבודה ואל תשלחו מיד את קורות החיים שלכם. אולי זה ידרוש מכם מאמץ של עוד כמה דקות אך יחסוך לכם הרבה מאוד עגמת נפש, תסכול ואכזבה.

רישום שלילי בחברות ההייטק

עוד סיבה שחשוב לקחת בחשבון היא שלא תרצו שחברות ההייטק יכירו את השם שלכם כבר לאחר ששלחתם עשרות קורות חיים, לכמה משרות שונות, ולא יתייחסו כלל ברצינות לקורות החיים שלכם. אם אתם שולחים קורות חיים למשרה מסויימת עליכם להיות בטוחים במאת האחוזים כי אתם מתאימים לאייש את אותה משרה, כך שבחברה המקבלת את קורות החיים שלכם יתייחסו אליכם ברצינות רבה יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.